Translator

ProChrist 2019

pre teba 2019 plagat - web finalOd 3. – 7. apríla 2019 (streda – nedeľa) so začiatkom vždy o 18.00.hod. sa bude z Kultúrneho domu Liptovský Hrádok vysielať evanjelizačný projekt PRE TEBA 2019, ktorý pripravuje slovenský organizačný tím v partnerstve s organizáciou proChrist Nemecko a Sliezskou evanjelickou cirkvou.
Bude to 5 večerov, 5 tém, 5 rečníkov, 5 známych hostí, 5 svedectiev ako možnosť spomalenia, či priam zastavenia sa a bezplatného pripojenia sa na “inú” frekvenciu, ktorá sa šíri v hĺbke srdca, pokore mysle a spája s domovom, ktorý je rovnakou realitou ako náš svet.
Témou tohtoročných evanjelizačných večerov “Pre Teba” bude prosba, ktorú denne vyslovujú v rozličných situáciách veriaci a niekedy aj neveriaci po celom svete – “Otče náš”.
1. Dvere domov – Otče náš, posväť sa meno Tvoje, Príď kráľovstvo Tvoje
2. Vôľa – Kde je vôľa, tam je cesta – Buď vôľa Tvoja
3. Chlieb na cestu – Chlieb náš každodenný daj nám dnes
4. Sila odpustenia – Odpusť nám viny naše
5. Liek v pokušení – Neuvoď nás do pokušenia, ale zbav nás zlého
Na prenosovom mieste v Liptovskom Hrádku týmito témami poslúžia slovensko-sliezski rečníci. Pripravený je bohatý sprievodný program: päť večerov hudby, rozhovorov, životných príbehov známych osobností, v ktorých živote Boh spôsobil radikálnu zmenu.
Hudobné vstupy budú v réžii interprétov a hudobných telies zo Slovenska a Sliezska.
Vysielací link bude prístupný len pre riadne zaregistrované CZ a domácnosti ako prenosové miesta.

Zdieľanie prenosu v našom cirkevnom zbore sa uskutoční v dňoch – streda, štvrtok, sobota (naživo), pondelok (so záznamu) so začiatkom o 18.00 hod. v zborovej miestnosti.

Komentáre sú uzatvorené